Masaże relaksacyjne

Masaż wyszczuplająco-ujędrniająco-antycellulitowymasaż relaksacyjny

Masaż ten jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w walce z cellulitem. Ma za zadanie usprawnić krążenie krwi i limfy w całym organizmie, a przede wszystkim w miejscach, gdzie nastąpiły zmiany w postaci cellulitu. Stosuje się go również w celu uelastycznienia tkanki łącznej i zmniejszenia obrzęków. Przyśpiesza proces odprowadzania produktów przemiany materii, a także podnosi odporność organizmu. Zabiegi ze względu na swą intensywność w krótkim czasie pozwalają uzyskać efekt ujędrnienia i napięcia skóry. W dotyku skóra staje się przyjemnie gładka, pozbawiona podskórnych grudek. Najczęściej wykonywany jest na brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona oraz tzw. „boczki”.

ok. 60 / 80 min. – 100 / 130 zł

Masaż relaksacyjny aromatyzująco- rewitalizujący

Wpływa pozytywnie na każdego człowieka. Wykonywany jest powolnymi ruchami, ma działanie antystresowe i uspokajające. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu oraz przemęczenia. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

ok. 60 / 80 min. – 90 / 110 zł

Masaż gorącą aromatyczną świecą

Masaż relaksacyjny wykonywany z użyciem specjalnej świecy kosmetycznej. Zabieg ten łączy w sobie trzy aspekty: masaż, aromaterapię oraz terapię ciepłem. Unikatowa formuła mieszaniny olejków i wosków pozostawia skórę nawilżoną i jedwabiście gładką. Masaż z wykorzystaniem świecy przynosi ukojenie, relaks i odprężenie. Dodaje energii i poprawia nastrój.

ok. 60 min. – 110 zł

Masaż bańką chińską

Jest to zabieg, który pomaga utracić nadmiar tkanki tłuszczowej z okolicy ud, bioder i brzucha. Połączenie intensywnych technik masażu przyspiesza miejscową przemianę materii, pobudza procesy odżywcze i pomaga sylwetce nabrać harmonijnych kształtów. Masaż powinien być stosowany w serii – minimum 10 zabiegów. Widoczne efekty uzyskiwane są już po trzecim zabiegu.

ok. 60 min. – 90 zł (nogi, ręce, plecy, brzuch, pośladki)
ok. 20 / 30 min. – 50 zł (wybrana partia ciała)

Drenaż limfatyczny

To skuteczny rodzaj specjalistycznego masażu, który wpływa na stan naszej skóry i zdrowie. Pozwala szybko udrożnić zalegającą limfę i tym samym zlikwidować obrzęki pochodzenia limfatycznego. Masaż limfatyczny pobudza krążenie płynów ustrojowych, poprawiając stan organizmu. Następuje lepsze odżywianie skóry, poprawa pracy komórek oraz regulacja krążenia krwi, co ma również wpływa na funkcjonowanie organów wewnętrznych. Masowana/drenowana skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Masaż ten z powodzeniem stosowany jest przy problemach z cellulitem.

ok. 60 / 80 min. – 100 / 120 zł
ok. 30 / 40 min. – 60 / 80 zł

Masaże zalecane są w seriach po 10 lub 12 zabiegów

Zapraszamy